Tradice, Poctivost, Profesionalita

PVE

UMĚLECKÉ DÍLO OD PVE
UNIKÁTNÍ A BEZPEČNÁ TECHNOLOGIE
UMĚLECKÉ DÍLO OD PVE

PVE Europe je evropská centrála společnosti Pneumatic Vacuum Elevators, LLC, konstruktéra a výrobce pneumatických vakuových výtahů se sídlem v Medley, FL, USA. Je to inovativní, technologicky založená společnost, která revolučním způsobem změnila způsob vertikální přepravy osob a zboží v obytném, námořním a jevištním prostředí.

Díky aplikaci základních fyzikálních principů a využití atraktivních materiálů vytvořila společnost Pneumatic Vacuum Elevators prakticky dopravní prostředek v bublině. Mnozí o něm říkají, že je to "umělecké dílo".

NEJLEPŠÍ TECHNOLOGIE Z USA
VÝTAHY POHÁNĚNÉ VZDUCHEM
NEJLEPŠÍ TECHNOLOGIE Z USA

Společnost byla založena v roce 2002 v Miami na Floridě a hrdě vyrábí tři verze svých vakuových výtahů, od jednoduchého až po model pro tři cestující s přístupem pro vozíčkáře. Namísto kabelů nebo pístů vyrábí PVE jediný výtah, který je poháněn jedním z nejrozšířenějších zdrojů na světě... VZDUCHEM!

Díky minimálním rozměrům, rychlé instalaci a jedinečnému panoramatickému designu se vakuové výtahy dostanou tam, kam jiné výtahy jednoduše nemohou. PVE udržuje rozšiřující se síť více než 160 autorizovaných prodejců s více než 7 000 instalovanými jednotkami po celém světě.

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG A NABÍDKU COLLECTION UNIQUE
PREZENTACE SPOLEČNOSTI
PROHLÉDNĚTE SI KATALOG A NABÍDKU COLLECTION UNIQUE
Zajímá vás nabídka výrobce PVE, kterou nabízíme pod obchodním názvem Collection Unique? Podívejte se na katalog nebo web společnosti.
 
VIDEO V AJ
PVE: There´s no place like home (V ANGLIČTINĚ)