Tradice, Poctivost, Profesionalita

Parkovací systémy

Inovativní systémy parkování

Bezpečné a automatizované parkování
Automatické parkovací systémy společnosti Omer poskytují inovativní řešení, která umožňují využít a optimalizovat jakýkoli druh prostoru, dokonce i ty nejužší a přeměnit je na parkovací místa. Možnosti využití zahrnují historické budovy, centra měst, původní nevhodné garáže, sklepy či soukromé domy.
 
  • Automatické parkovací systémy jsou vyráběny pevnou modulární konstrukcí zahrnující pohyblivou konstrukci (robota) s hydraulickým pohonem. Vozidlo se umístí na vjezdovou plošinu a robot následně po sérii několika kontrolních a bezpečnostních operacích automaticky přesune vozidlo z vjezdové plošiny do vyhrazené buňky klienta.
 
  • Přemístění autobuněk bude provedeno s naprostou bezpečností a jednoduchým použitím: Omer skutečně zaručí kompletní ochranu klienta a vozidla, umístí několik bezpečnostních zařízení, propojených a spravovaných speciálním softwarem.
bipark omer
Bipark
Nejjednodušší systém
Bipark
Bipark 26 je součástí řady dvojitých zakladačů a je nejjednodušším a uživatelsky velmi přívětivým produktem. Nepotřebuje prohlubeň. První vozidlo je zaparkováno na plošině a poté zvednuto do výšky 1,80 m. Následně je zaparkováno další vozidla pod ním. Tímto způsobem můžeme zdvojnásobit parkovací kapacitu.
Video o systému Bipark
Tripark
Až 3 auta
Tripark

Tripark je zahrnut do řady dvojitých zakladačů, i když v tomto konkrétním případě by byl vhodnější termín „násobný parkovací zakladač“, protože Tripark je schopen zaparkovat až tři vozidla na místě vyhrazeném pro jednoTento produkt se velmi snadno instaluje a na každé plošině lze zvedat auta o hmotnosti 2,5 tuny.

 
Video o systému Tripark
 
SPACER A DOUBLE SPACER 25/2
Dvojité zakladače s prohlubní
SPACER A DOUBLE SPACER 25/2
Spacer a Double Spacer 25/2 jsou dvojité zakladače, které využívají prohlubně. To znamená, že vozy zaparkované na spodní plošině mohou být posunuty pod úroveň podlahy. Dvojité zakladače Spacer a Double Spacer 25/2 jsou známé svou mimořádnou robustností a každá platforma pojme vozy do hmotnosti 2,5 tuny.
 
Duplo
1 místo 2 auta
Duplo

Model Duplo je v podstatě podzemní parkoviště, které také umožňuje zaparkovat dvě vozidla na stejném místě. Jedno je zaparkované v prohlubni na spodní plošině, zatímco další vozidlo může být zaparkováno na úrovni podlahy.

 
TecnoPark
automatický parkovací systém
TecnoPark
Tecnopark je automatický parkovací systém určený pro velké počty parkovacích pohybů, který vám umožní optimalizovat prostor dostupný v oblastech volné prostory mezi budovami, staré garáže nebo suterény budov v centrech měst.
 
Video 1 o systému Tecnopark
 
Video 2 o systému tecnopark
StorePark
Poloautomatický systém
StorePark
Store-Park je snadno instalovatelný poloautomatický systémjednoduchým ovládánímVe srovnání s tradičními parkovacími místy systém Store Park umožňuje navýšení parkovací kapacity na téměř dvojnásobek. Systém je modulární modulů a obslouží i stovky vozů.
 
 
Ralla
Točna pro malý prostor
Ralla
Ralla je točna, která umožňuje manévrování s vozidlem na velmi malém prostoru. Snadno se používá, dokáže otočit vůz až o 360° a usnadňuje tak cestu ven z úzkého prostoru. Řešení může být vybaveno dálkovým ovládáním. Tato točna byla vyvinuta v různých velikostech až do průměru 8 metrů a nosnosti 8 tun.

Chcete se o parkovacích systémech dozvědět víc? Ozvěte se

Poptávkový formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.