Tradice, Poctivost, Profesionalita

Dezinfekce výtahů | Spolehlivé příslušenství

dezinfekce výtahů

UV-C
hubí až 99,9 % mikroorganismů
 
HEPA
filtr nepřetržitě čistí vzduch
 
Návratnost 1 rok
při porovnání s náklady na manuální čistění
 
Kalkulace zdarma
bezplatný rámcový odhad

Bezpečnost nejen za pandemie

Aktivní dezinfikování výtahových kabin

Kabina výtahu je relativně malý a uzavřený prostor často bez jakékoliv ventilace. To může představovat zdravotní riziko. Vnitřní povrch kabiny výtahu, tlačítka a madla jsou místa s potenciálně vysokým množstvím virů a bakterií. Kromě udržování rozestupů mezi lidmi, omezení počtu cestujících v kabině a nošení roušek je k minimalizaci rizika přenosu infekce zapotřebí také antimikrobiální čištění výtahových kabin. 

Nabízíme flexibilní a efektivní řešení pro aktivní dezinfikování výtahových kabin. Profesionální systém zahrnující dvě různé technologie s certifikovanými produkty pro dezinfikování výtahových kabin během několika minut. Certifikováno dle standardu UNI EN ISO 14644.

 

  • Univerzální zařízení, které lze instalovat do jakéhokoliv výtahu pro zásadní snížení rizika infekce. Zařízení se instaluje na střechu kabiny výtahu a poskytuje tichý provoz bez jakýchkoliv vibrací.
 
  • Technologie je vybavena vlastní elektronikou, která umožňuje zařízení provoz číštění vzduchu a aktivaci UV-C lampy nezávisle na elektronice výtahové jednotky.
Nepřetržité čištění vzduchu
HEPA filtr
Nepřetržité čištění vzduchu

Mechanické ventilační zařízení s odstředivých motorem a HEPA filtrem zajišťuje nepřetržité čištění vzduchu v kabině výtahu. Vzduch je vysáván z kabiny do zařízení pro filtraci a eliminaci jakýchkoliv virů a bakterií a následně se vrací zpět do kabiny výtahu.

Technické parametry

Zařízení nepoužívá ozón, který může způsobovat podrážení.
1
Motor: elektrický odstředivý
2
Objem výměny: 1 m3 /min
3
Tlak: 177 Pa
4
Příkon: 28 W
5
Napětí: 220 – 240 V, 50 Hz
6
Filter: HEPA
7
Kapacita filtru: ≥ 0,5 µm
8
Rozměry: 244 x 244 x 180 mm
9
Váha: 1,5 kg
99,9 % účinnost proti virům
UV-C
99,9 % účinnost proti virům

Systém používá stejné UV-C ultrafialové světlo jaké je používáno pro dezinfikování v nemocničním prostředí (UVGI – Ultraviolet Germicidal Irradiation) a zajišťuje tak kompletní a téměř okamžitou sterilizaci povrchů kabiny výtahu.

Ultrafialové světlo odstraňuje téměř všechny mikroorganizmy (99,9%). UV-C světlo je aktivováno automaticky a bezpečně v momentě, kdy výtah není používán a v kabině nejsou žádní cestující. Správný provoz LED lampy zajišťuje objemový pohybový senzor.

 

Technické parametry

Na rozdíl od starších neonových světel obsahujících rtuť, která je toxická a nebezpečná v případě úniku, LED lampa zaručuje bezpečnost provozu pro cestující a provozovatele, delší životnost a také spoří provozní náklady.
1
Lampa: UVGI LED
2
Živostnost: přes 50.000 hodin
3
Rozměry: ∅ 97 mm
Ozvěte se nám
Ozvěte se nám
 
Napište nám nebo zavolejte. Prokonzultujeme s vámi možnosti zdarma. Doporučíme řešení.
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.