Tradice, Poctivost, Profesionalita

Dotykové obrazovky

Ovládání výtahu jako zážitek
Multimediální displeje
Ovládání výtahu jako zážitek
Multimediální dotykové displaye se stále více zabydlují ve výtahových kabinách a poskytují celou řadu nových informací a služeb. Nahrazují zde konvenční tlačítka a mění také interakci uživatele s výtahem na dynamický vizuální zážitek

Kromě tlačítek s patry obrazovky mohou samozřejmě nabídnout reklamy, ale také poradit cestu v rámci budovy, varovat cestující například v případě požáru, nabídnout zprávy a informace o počasí, informovat o aktuální nabídce jídel ve firemní kantýně nebo třeba poskytnout videohovory pro handicapované.

Instalace dotykových i bezdotykových obrazovek v kabinách výtahů se rozšiřují i rámci České republiky a skupina Výtahy Praha je nově zařazuje do svého portfolia výtahového příslušenství. Dodavatelem je německá společnost Schaefer a skupina Výtahy Praha zajišťuje instalaci na klíč a následný servis.


Možnosti využití dotykových obrazovek ve výtazích se neustále rozšiřují a ve svém okolí je nejspíš budete potkávat stále častěji.

 
Technologie HapticTOUCH
pro zrakově postižené
Technologie HapticTOUCH
Haptic TOUCH je dotyková obrazovka v kabině výtahu určená pro zrakově postižené osoby. Při dotyku displeje dostává uživatel haptickou zpětnou vazbu pomocí vibrací, přehraje se hlasové hlášení a relevantní informace jsou zobrazeny na obrazovce.

Chcete vědět víc? Ozvěte se

Poptávkový formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.